בניית ממדים

מעוניינים לבנות מרחב מוגן לחלל הבית ואינכם יודעים מה כולל תהליך הבנייה? שאלות רבות עולות בראשכם בנוגע לתהליך?לא בטוחים מה עליכם לבדוק בטרם מתחילים לבנות ממ”ד וכיצד מתחילים לבנות ממד?

במציאות של ימינו, בניית מרחב מוגן היא הכרחית על מנת שנרגיש בביתנו כמה שיותר בטוחים. במידה והחלטתם לקחת את הגורל לידיים שלכם ולהוסיף מרחב מוגן לחלל ביתכם, אנחנו בצוות עופרים בע”מ , נלווה אתכם לכל אורך התהליך, החל מקבלת ההיתרים הנדרשים לבניית ממדים דרך שלבי הבנייה, הכוללים עמידה בכל התקנים וכלה באישור של משרד העורף, שאכן הממ”ד תקני.

מהו ממ”ד?

ממ”ד הוא מבנה שמיוצר מבטון מזויין, חומר שהופך אותו לעמיד בפני התקפות אווירות, טילים יבשתיים, אמצעי לחימה לא קונבנציונליים ואף מפני רעידות אדמה. כל תהליך של בניית ממדים נבחן לגופו, אך יחד עם זאת, כל ממ”ד באשר הוא, כפוף לתקנים שנקבעו על ידי פיקוד העורף. התקנים של פיקוד העורף משתנים בהתאם לגורמים כמו מיקום, חידושים בתחום וכדומה וכל ממ”ד נועד כדי לתת מענה למשתנים אלה. כך למשל תקנים כמו העובי הנדרש לקירות ישתנו מממד לממד בהתאם לאזור שבו הוא נבנה, כמו גם גם ההנחיות לגבי חלונות, דלתות, סוג טייח ואף תאורה, הנכללות בתקנים וכפופות לשינויים.

חברת עופרים בע”מ – כי הניסיון שלנו בונה את הביטחון שלכם

בניית ממדים זו המומחיות שלנו –  ניסיון של 20 שנה בתחום בניית ממדים ותוספות הבנייה הוביל את צוות העובדים של חברת עופרים בע”מ  לספק שירותים במקצועיות מרובה, תוך כדי בקרת איכות והקפדה על לוחות זמנים.

בנוסף, צוות עופרים בע”מ מלווה את לקוחותיו לאורך כל הדרך, דואג ללוות אתכם בשלבים של קבלת ההיתרים הנדרשים ופועל בהתאם לתקנות פיקוד העורף. כמו כן, חברי הצוות דואגים להישאר מעודכנים בהנחיות השוטפות של פיקוד העורף ובכל התקנים ההנדסיים הנדרשים.

שימו בנו את מבטחכם וצרו קשר עוד היום דרך האתר, בטלפון 054-7385064  או במייל gagomad@gmail.com  להזמנות או קבלת מידע – והצטרפו אל מאות לקוחות מרוצים!