בניית ממד בבית פרטי

בניית ממד בבית פרטי

בניית ממד בבית פרטי

מתכננים לבצע הרחבת בנייה והגיע הזמן להוסיף גם בניית ממד לבית הפרטי? אם אתם מתגוררים בבית צמוד קרקע ולא בדירה המהווה חלק מבניין מגורים משותף, כדאי שתהיו ערים למספר הבדלים מהותיים שמתקיימים בין בניית ממד בבית פרטי ובין בניית ממד בדירה. אז מה בדיוק צריך לדעת? הנה כל הפרטים.

מה ההבדל בין בניית ממד בבית פרטי לבניית ממד בדירה של בית משותף?

ההבדל העיקרי והמהותי ביותר שמתקיים בתהליך בניית ממד בבית פרטי לעומת בנין משותף, הוא שאין צורך להחתים 60% מבעלי הדירות בבנין כדי לקבל אישור עקרוני (ומבוסס) לבניית הממד. מבחינה זו, מדובר בהחלט בהקלה גדולה ובבירוקרטיה רבה הנחסכת מכם כבעלי הבית, אם כי במקרה כזה יש להתחשב גם בעלויות שעשויות להיות גבוהות יחסית כיוון שאתם נושאים את כל עלות הבנייה עליכם. מעבר לכך, מלבד החובה לעמוד בכל התשלומים חשוב גם להיות ערים לתקנות השונות והעדכניות ביותר בכל הנוגע ללשון החוק ולהנחיות פיקוד העורף בנוגע להתקנת ממדים, כדי להבטיח שתמלאו את האחריות המוטלת עליכם במלואה ועל הצד הטוב ביותר.

אז מאיפה להתחיל?

כדי להבטיח עמידה נאותה בכל התנאים, כמו גם הבטחה למחירים נוחים וידידותיים, חשוב לבחור בקפידה את החברה שאיתה תעבדו. זכרו כי מלבד מקצועיות ויושרה החשובים בכל מקרה של הבאת איש מקצוע הביתה, כאן חשיבותם של האמינות ואיכות העבודה גדולה פי כמה כיוון שמדובר בראש ובראשנה בבטחונכם האישי, ובשמירה על החוק גם בפן הטכני והפשוט ביותר. ברחבי הארץ ישנן מגוון חברות המציעות התקנה של מרחבים מוגנים שונים, החל ממיגוניות פשוטות ועד למרחבים מוגנים מוסדיים שיכולים להכיל עשרות ומאות בני אדם. כמו כן, בשוק ישנן חברות המציעות בנייה בלבד, ומהן המתמחות דוקא בהשגת האישורים או בשלב ספציפי אחר בתוך התהליך, וחשוב לבדוק מה בדיוק מציעה כל חברה וחברה.

אל תתפשרו על פחות ממושלם

אנו בחברת עופרים מציעים לכם ליהנות משירות כולל ומקיף הניתן יחד כחבילה אחת – החל מהתכנון הראשוני של בניית הממד, דרך השגת כלל האישורים הדרושים לכך כולל אישורי מהנדס ואדריכל הנוגעים לתקנות הבטיחות והבנייה השונות, ועד לסיום הבנייה ואפילו תהליך הניקוי שלאחר העבודה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולראות כיצד הכל קורה בפרק זמן מינימלי, בכל מקום בארץ ולכל סוג של מבנה או דירה.