בניית ממד בבית פרטי

בניית ממ”ד בבית פרטי

בניית ממ”ד איכותי לבית פרטי או דירה

המציאות הביטחונית בישראל כיום מחייבת את כולנו לנקוט באמצעים שונים כדי להגן על עצמנו ועל הקרובים לנו, על כן בניית ממ”ד . בדיוק לשם כך בנייני מגורים משותפים אשר נבנו בעשור האחרון כוללים חדרי ממד בכל דירה אליה עתידים לעבור דיירים. לעומת זאת, בתים פרטיים לא תמיד כוללים את החדר הייחודי הזה, מה שמצריך בניית ממד בבית פרטי על ידי חברה שמומחית רק לבניית ממ”דים בבית בפרטי.

בניית ממד בבית פרטי – מה עליכם לדעת?

ממד יכול להגן על דיירים מפני מתקפה בטחונית וגם מפני אירועים טבעיים קשים, כגון סופות, סערות, רעידות אדמה ועוד. על מנת שדיירים בבתים פרטיים יוכלו להגן על עצמם במצבים האלו, חשוב לבצע בניית ממד בבית פרטי עוד בשלב התכנון של הבית. מדוע? מפני שהבית כולו מושפע מהממד, החל מהמבנה שלו ועד לחומרי הגלם מהם בונים את הבית.

כדי לתכנן ממד בבית פרטי בצורה היעילה ביותר, יש להתייעץ עם מומחה לבניית ממ”ד או מהנדס המומחה בתחום שיוכלו לומר לכם בדיוק כיצד תתבצע בניית ממד בבית פרטי. אם אתם גרים בבית שנבנה כבר ואין לו ממד, אנשי המקצוע הללו יוכלו לתכנן את התוספת החיונית הזו עבורכם, ולשפץ את ביתכם כך שהוא יכיל ממד.

גודלו של ממ”ד בבית פרטי

גודלו של ממד סטנדרטי בבית פרטי לפי התקן פיקוד העורף הוא 9 מ”ר רבוע, ואי אפשר לבנות חדר ממד קטן יותר. מדוע? מפני שממד צריך להכיל כמה וכמה אנשים, ולכן עליו להיות גדול דיו כדי שכל שוכני הבית וגם אורחים יוכלו להיכנס אליו.

לפני בניית ממד בבית פרטי, חשוב גם לבחור באנשי מקצוע מנוסים שעשו פרויקטים מהסוג הזה בעבר. תכנון ובנייה של ממד מהווים עבודות מדויקות שצריך לבצע באופן מיטבי על מנת שכל מי שייכנס לחדר הזה יהיה מוגן. לכן, חשוב שתבחרו בחברה מוסמכת שמוכרת בפיקוד העורף, ויכולה להעניק לכם שירות של בניית ממד בבית פרטי באופן מקצועי, מדויק ועם חומרי הגלם האיכותיים והחזקים ביותר.

חדרי ממד מהווים חלקים חיוניים של דירות מגורים וגם בתים פרטיים, ולא מומלץ להישאר בלעדיהם. אם אתם שוקלים לבנות בית חדש, או מעוניינים להוסיף ממד לבית הפרטי שאתם גרים בו, התייעצו עם מומחים מנוסים שיוכלו להעניק לכם שירות איכותי.