בניית ממד בחדר קיים

בניית ממד בחדר קיים

בניית ממד בחדר קיים

הרבה פעמים אנו שומעים ביטויים כמו "שיפור מיגון" או הוספה של ממד לדירה קיימת, כאשר במרבית המקרים מדובר בהוספה של חלל של היה קיים לפני כן בבית, והפיכתו לפונקציונלי בראש ובראשונה על ידי מיגון אך כמובן גם בשימוש יומיומי, לפי הקצאתו הספציפית והייעודית של החלל. אולם לא הרבה יודעים כי האפשרות של בניית ממד בחדר קיים היא זמינה ומהירה, והיא אינה דורשת שבירת קירות או הריסה כלשהי של אלמנטים מהותיים בחדר. למעשה מדובר בהליך קצר וזול באופן משמעותי מהתקנת ממד "מאפס", כך שהיא מתאימה להרבה מאד משפחות ובתי אב המעוניינים בכך, וברחבי הארץ.

בניית ממד בחדר קיים – איך זה נעשה בפועל?

למרות שלא מדובר בהריסה ובנייה מחדש של החלל, עדיין מדובר בתהליך של שיפוץ לכל דבר, ולכן כן תהיה התערבות "פולשנית", אם כי מזערית בחדר; מהותה העיקרית של בניית ממ"ד בחדר קיים היא בעצם עיבוי הקירות על ידי הוספת בטון מזוין, וזאת לאחר "קילוף" של שכבת הקיר הנראית לעין, הנחת היסודות לבטן המזוין ויציקתו הסופית על גבי הבסיס. כמו כל הליך של שיפוץ, גם במקרה זה התהליך מלווה באי נעימות זמנית של דיירי הבית, אך מדובר בפרק זמן קצר מאד, וכן במעט מאד רעשי קידוחים, דפיקות או מטרדים אחרים.

צוות המומחים של חברת עופרים

חברת עופרים מתמחה מזה למעלה מ- 15 שנים בבניית ממדים בבתים פרטיים, בדירות הממוקמות בתוך בנייני מגורים וכן במגוון מוסדות ציבוריים. צוות החברה מכיר את הנחיות פיקוד העורף לפני ולפנים החל מהתקנות הוותיקות ועד לעדכניות ביותר, עם דגש רב על מעקב קפדני ומחמיר אחר כל הנחיה והנחיה. אנו נלווה אתכם בכל שלב בתהליך, החל מתכנון כולל של השיפוץ והתאמת המיגון לתנאים ולרצונות האישיים שלכם, דרך השגת כלל האישורים הדרושים מהרשויות ומאנשי המקצוע השונים – ועד להשלמת הבנייה הסופית בביתכם, תוך הבטחה לשמירה על סביבת עבודה נקייה ומקצועית, ואחריות לעמידות הממד לאורך שנים רבות ובטוחות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהתרשם בעצמכם ממגוון הפרויקטים שביצענו בכל רחבי הארץ, עם קהל מרוצה ואוהד של אלפי לקוחות.