בניית ממד מחיר

בניית ממד מחיר

בניית ממד במחירים משתלמים

בניית ממד מאפשרת לכולנו להיות בטוחים בעת מצבי חירום, בין שמדובר במתקפה בטחונית ובין שמדובר במזג אוויר קיצוני. על מנת שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם מוגנים בשעת צרה, חשוב שתבחרו בחברה מומחית שיעשו את העבודה באופן מקצועי ועם הצעת מחיר הגיונית. אז כמה עולה בניית ממד לבנייני מגורים משותפים ובתים פרטיים? גלו כעת את התשובה.

בניית ממד מחיר – כמה זה יעלה לכם?

מחיר של בניית ממד תלוי בכמה וכמה גורמים. ההבדל הגדול ביותר במחירים של בניית ממד הוא בין בנייה בבתים משותפים ובין בניית ממד בבתים פרטיים. מדוע? מפני שהמחיר על היתר בנייה בבניין מגורים משותף מתחלק בין כמה וכמה דיירים בעוד שדיירים בבית פרטי משלמים על הכל מכיסם. בנוסף, בניית ממדים בבתים פרטיים היא “עסק קבוצתי”, כך שעלות כל שלב מתפרשת על כל דירה.

גורמים נוספים המשפיעים על בניית ממד מחיר כוללים את גודל הממד, היקף העבודה ומיקום הפרויקט. ישנם הבדלים בין מחירי בניית ממד בצפון הארץ ובמרכז בסכום של כמה עשרות אלפי שקלים.

בניית ממד בבניין משותף עולה בין 100,000 ל- 120,000 אלף ₪ הכוללים בתוכם תכנון, קבלת היתרים, פרסום מודעה על בניית הממד (כנדרש בחוק), עלויות מודד, עלויות מפת מדידה, עלויות תוכנית קונסטרוקציה וגורמים נוספים שנכללים בתכנון ובנייה של ממד.

מחירים של בניית ממד משותף

לעומת בניית ממד בבניין משותף, אשר מחירה מתחלק בין כל הדיירים, בניית ממד בבית פרטי היא גבוהה משמעותית. בניית ממד מחיר בבית פרטי עולה כ-125,000 ₪ ואף יותר בהתאם למיקום של הפרויקט וההיקף שלו. בניית ממד בבית פרטי כוללת בתוכה את כל הפרמטרים הנכללים בבניית ממד בבניין מגורים משותף, אך במקרה הזה, אין חלוקה בתשלום בין מספר דיירים.

אם אתם מקבלים הצעות מחיר נמוכות מאלו שהוזכרו מעלה, חשוב שתבדקו בדיוק מה ההצעה כוללת בתוכה. הצעות נמוכות הן הצעות שכוללות שירותים בסיסיים בלבד שעליהם יהיו תוספות של שירותים נוספים. הצעות מחיר נמוכות אשר כוללות “שירות מלא” גם הן צריכות להישקל בקפידה מפני שהן עשויות להעיד על עבודה עם חומרים שאינם איכותיים וכן בנייה לא מקצועית.