מחיר ממ"ד 12 מ"ר

הפיכת חדר קיים לממד מחיר

הפיכת חדר קיים לממד מחיר

כשהמצב הביטחוני בישראל כה רגיש ומפתיע ברור למה אנשים רבים מחפשים אחר פתרונות מיגון שונים אשר יאפשרו להם לחיות את חייהם בשלווה וביטחון ככל האפשר.

ניתן לראות כי בתים רבים בישראל אינם ממוגנים כנדרש, אינם כוללים מרחב מוגן דירתי ובעת אזעקה אנשים רבים נאלצים לרוץ במהירות במדרגות על מנת להגיע למקלט הבניין המשותף.

מצב זה הוביל ללא מעט אסונות ופציעות שהתרחשו בדרך למקלט כך שבמקום להגן על עצמנו נגרם נזק יותר גדול .

פיקוד העורף הבין כי יש צורך בשינוי ובשנת 1992 נקבע כי בכל בניין יש להקים מרחב מוגן דירתי על מנת שהציבור יוכל להגיע לאזור מוגן במהירות ובבטחה.

הבעיה מתחילה בכל אותם מבנים ובניינים אשר נבנו לפני שנת 1992 ובהם יש רק מקלט.

אז לפני שאתם מוותרים תכירו פתרון יעיל – הפיכת חדר קיים לממד מחיר

על מנת שחדר יעמוד בדרישות פיקוד העורף ויהווה ממד עליו להיות בנוי כראוי: קירות עבים מבטון אשר יחסמו הדף ורסס, חלון ודלת אטומים ועמידים, מערכת אוורור, חיבור לטלוויזיה, טלפון וכמובן שכל החדר צריך להיות בגודל מינימלי של 9 מ"ר .

בפתרון של הפיכת חדר קיים לממד אנו למעשה לוקחים את אחד מחדרי הבית ומשפצים אותו כך שיעמוד בתקנות פיקוד העורף.

הפיכת חדר קיים לממד מחיר תלויה בלא מעט פרמטרים וגורמים לרבות גודל החדר, מיקומו בארץ ועוד. מבחינת הטווח להפיכת חדר קיים לממד מחיר הוא כ- 100,000 ₪ ואילו הפיכת חדר קיים לממד מחיר עבור בית פרטי הוא כ- 80,000 ₪ .

כדאי לבחור בחברה להפיכת חדר קיים לממד מחיר

עם חברה מקצועית ומנוסה אשר מתמחה בהפיכת חדר קיים לממד מחיר ההליך יכול להיות פשוט וקל. חברה שכזאת תסדר עבורכם את כל הליכי הבירוקרטיה, אישורים והיתרים וכמובן תדאג להקים לכם ממד שיעמוד בכל התנאים והדרישות של פיקוד העורף.

הפיכת חדר קיים לממד מחיר מהווה פתרון יעיל במיוחד לכל מי שרוצה לחיות בנחת ולדעת שהוא מוכן לכל מצב חירום .