הפיכת חדר קיים לממד מחיר

הפיכת חדר קיים לממד מחיר

הפיכת חדר קיים לממד מחיר משתלם

הפיכת חדר קיים לממ”ד הפכה למשימה חשובה עבור תושבים רבים בישראל שזקוקים להגנה בעת מקרי חירום ביטחוניים. בעוד שקיים ממ”ד (מרחב מוגן דירתי) ב-800,000 בתי אב בישראל, עדיין יש כמיליון בתי אב במדינה שנותרו ללא החדר החיוני הזה. אם אתם שוקלים להוסיף מרחב מוגן לביתכם, חשוב שתדעו מה צריך עבור המשימה הזו, וכן תגלו על הפיכת חדר קיים לממ”ד מחיר.

הפיכת חדר קיים לממ”ד

לאחר שנת 1992, התגלה כי המקלטים שיש בבנייני מגורים ומבנים אחרים אינם מספיקים עבור הגנה לכל האנשים הנמצאים בתוכם. הירידה למקלטים דרך חדר המדרגות לוקחת זמן, ולכן פיקוד העורף הורה להקים מרחב מוגן דירתי בכל דירה ובית כדי שניתן יהיה להגיע אליהם במהרה.

אם גם אתם מעוניינים להוסיף ממ”ד לביתכם, חשוב שתדעו מה הדרישות לכך. תחילה, תצטרכו להגיש בקשות להיתרי בנייה ואישורים כפי שנקבע על ידי המשרד לפיקוד העורף כדי להתחיל בפרויקט.

כדי לסייע לכם בתהליך קבלת האישורים ולוודא שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר, חשוב שתשכרו את שירותיה של חברה אשר מתמחה בפתרונות מיגון ובניית חדרים מוגנים. באופן הזה, תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות ושהתוצאה הסופית אכן תגן עליכם ועל בני ביתכם בשעות חירום.

מחיר של ממ”ד, הפיכת חדר קיים לממ”ד מחיר משתנה בהתאם לגודל החדר ומיקום החדר בבית בו מבצעים את הפרויקט, גודל החדר שאתם צריכים והמבנה שבו נבנה הממ”ד. הפיכת חדר קיים לממ”ד מחיר עבור דירה הוא כ-100,000 ₪. הפיכת חדר קיים לממ”ד מחיר עבור בית פרטי הוא כ-80,000 ₪. הממ”ד שיבנה בביתכם חייב לעמוד בתקנים וההוראות של פיקוד העורף ולכלול קירות בטון מזוין, יכול להיות בגודל של לפחות 9 מ”ר, לכלול שתי יציאות חשמל, שתי יציאות לטלפון, חיבור לטלוויזיה, וכן דלת וחלון עמידים בפניי הדף ורסס.

הפיכת חדר קיים לממ”ד יכולה להציל חיים בשעת הצורך, ואתם יכולים להוסיף את החלל החיוני הזה לביתכם כאשר תחליטו על כך.