מיגון הבית

חושבים על מיגון הבית? תוהים האם כדאי לכם לבנות ממד? ומה עוד תוכלו להרוויח מהתהליך?

למיגון הבית ישנם יתרונות רבים והעיקרי שבהם הוא, מרחב מוגן בחלל הבית יגן עליכם בפני מגוון נרחב של התקפות אוויריות, יבשתיות ואף בלתי קונבנציונליות – ויבטיח את ביטחונכם. בניית ממד כרוכה בביצוע הליכים בירוקרטים רבים אשר לאזרח הפשוט, משתמעים כטרטור אחד גדול ובניית הממד עלולה להתפרש כלא כדאית. אנו בחברת עופרים בע”מ מחזיקים בניסיון רב שנים בבניית ממדים ובהוספת מרחבים מוגנים למבנים קיימים, ועל כן אנו מכירים את ההליך הבירוקרטי על כל פרטיו ומקושרים לכל הגורמים המעורבים.

מיגון הבית אינו רק “חדר מוגן”

בניית מרחב מוגן לבית היא החלטה שתשפיע על אורח החיים שלכם ותשפר את יכולות ההתגוננות שלכם מפני מצבים ביטחוניים שאינם בשליטתכם. יחד עם זאת, מלבד ההיבט הבטיחותי, למיגון הבית ישנו ערך מוסף אותו כדאי לשקול. בניית ממד כחלק מתוכנית הרחבת הבית, ערכה כבניית חדר נוסף.

כפי שכל אדם עם זיקה לתחום הנדל”ן יודע, כל חדר נוסף מקפיץ אוטומטית את ערך הנדל”ן ואת מחיר הבית באופן ניכר. הוספת מרחב מוגן לחלל הבית, אם כן, משרתת שתי מטרות בו זמנית, מחד, חדר שישמש כמיגון לדרי הבית וישרת אתכם בעת חירום ומאידך, תוספת נאה לבית שרק תעלה את ערכו.

מיגון הבית – הביטחון שלכם בידיים שלנו

לבניית ממד ישנם יתרונות רבים, הן מהפן הביטחוני והן מהפן הכלכלי. יחד עם זאת, אם ברצונכם לבנות ממד – כדאי שתבחרו בחברה מהימנה ומקצועית. עופרים בע”מ מקפידה על אנשי צוות שרכשו ניסיון רב בבניית ממדים ותוספות בנייה וניסיוננו רק משתבח עם השנים. 20 שנים בתחום מיגון הבית הובילו אותנו להעניק את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו ולספק ליווי אישי במהלך שלבי הבנייה השונים, תוך כדי הקפדה על כל התקנים הנדרשים. אם ברצונכם לבנות ממד צרו קשר עוד היום עם נציגי השירות שלנו דרך האתר, בטלפון 03-6030099 או במייל gagomad@gmail.com ונשמח לעמוד לשירותכם ולתת לכם את המענה הנכון עבורכם!