מיגון חדר קיים

מיגון חדר קיים מחיר

מיגון חדר קיים מחיר משתלם לכל אחד

בשני העשורים האחרונים החלה דרישה הולכת וגוברת למציאת פתרונות יעילים למיגון חדרים קיימים. ישנם כמה מחסומים שמונעים הקמה של חדרי ממ”ד בבנייני מגורים משותפים ואפילו בבתים פרטיים, אך שיטה חדשנית למיגון חדר קיים מחיר, עוקפת את הבעיות הללו. כאן תוכלו ללמוד על השיטה למיגון חדר קיים וכן לגלות מיגון חדר קיים מחיר.

מדוע יש לבצע מיגון חדר קיים?

מיגון חדר קיים נוצר כתוצאה מקשיים שונים שעלו בתהליך של אישור ובניית ממ”דים; בבנייני מגורים משותפים רבים אין הסכמה של 61% מהדיירים על בניית ממ”ד, בנייה צפופה לא מאפשרת להוסיף לבניינים ובתים פרטיים חדרים נוספים, משפחות רבות לא מעוניינות לעבור מסכת של אישורים על חריגות בנייה ועוד.

כדי לעקוף את הבעיות הללו וליצור חדר ממוגן בתוך דירות ובתים פרטיים קיימים, פותחה שיטה למיגון חדרים קיימים אשר מספקת הגנה כמעט זהה לזו של חדרי ממ”ד בלי השיפוצים הנרחבים הכרוכים בבניית ממ”ד.

מיגון מהסוג הזה, אשר נקרא “שיפור חדר קיים” מאפשר למגן חדרים בצורה יעילה במיוחד. בתהליך של מיגון הקירות בקיר בטון נוסף ומתבצעים שינויים נוספים בחדר שנבחר כחדר מוגן.

מלבד קירות בטון, גם החלון והדלת מוחלפים בחדר המוגן בחלון ודלת לפי תקן פיקוד העורף שיכולים לעמוד בפניי רסס והדף. הדלת מותקנת כך שתיפתח מחוץ לחדר ולא פנימה.

שיטה ייחודית למיגון חדר קיים

הודות לשיטה הייחודית הזו ליצירת חדרים מוגנים, אין צורך לקבל אישור מדיירי הבניין, אין צורך לבנות חדר חדש, ואין צורך לקבל אישורים על חריגות בנייה. מיגון חדר קיים מחיר משתנה בהתאם לגודל החדר והגישה לעבודה בשטח, כאשר ההתוויה של פיקוד העורף היא שחדר מוגן לא יהיה קטן מ-9 מ”ר וגודלו לא יעלה על 15 מ”ר.

בנוסף, גובה התקרה של החדר לא יהיה קטן מ-2.2 מטר ולא יעלה על 3 מטר. מיגון חדר קיים מחיר ממוצע הוא בסביבות 70 אלף ₪, אך יש לקבל הערכת מחיר מדויקת מחברה אשר מספקת שירותים מהסוג הזה.

מיגון חדר קיים עם קירות בטון מאפשר ליצור חללים מוגנים בצורה פשוטה יותר לעומת בניית ממ”דים, כך שאתם ובני המשפחה שלכם תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שבעת הצורך, אתם תהיו מוגנים.