ממ"ד מוכן מחיר

ממ"ד מוכן במחיר מדהים

נעים להכיר  – ממ"ד מוכן מחיר מדהים

אם גם אתם בכל פעם שהמצב הביטחוני בישראל מתחיל להיות קצת בעייתי ורגיש אתם נשבעים שתתחילו בהליך של הוספת ממד לביתכם כדי שלא תצטרכו בכל אזעקה לרוץ בהיסטריה למקלט כנראה שגם אתם צריכים להכיר את פתרון ממ"ד מוכן מחיר שיהיה נוח לכולם.

אם מסתכלים על החוק עולה כי בכל בניין חדש ישנה חובה לבנות מרחב מוגן דירתי  בפועל, ניתן עדיין לראות כי קיימים בתים רבים אשר אין בהם מרחב מוגן דירתי לאור סיבות שונות ומשונות אשר מונעות את הוספת הממד.

מצב זה יוצר בעיה ממשית בעיקר באזורים הסמוכים לגבול אשר בהם מרווח התמרון הוא אפסי ובעת אזעקה על התושבים לתפוס מחסה ולברוח לאזור מוגן תוך מספר שניות בודדות .

אחד הפתרונות היעילים עבור אותם אנשים שלא יכולים להקים ממד הוא רכישת ממד מוכן .

ממ"ד מוכן מחיר – על מה מדברים ?

למעשה מדובר בממד אשר עומד בכל התקנים והתנאים הקבועים בחוק לרבות: עובי קירות ורצפה, דלת וחלון עמידים, נקודות חשמל וטלוויזיה, פתחי אוורור ושטח מינימלי של 9 מ"ר אשר למעשה מהווה תוספת למבנים שונים בהם לא ניתן להקים ממד כחלק מהבניין.

מבחינת ממ"ד מוכן מחיר ניתן לראות כי המחיר משתנה בהתאם לגודל הממד המוזמן אך עבור ממד בגודל סטנדרטי של 9 מ"ר העלות הינה כ- 70,000 ₪.

פתרון הממד המוכן למעשה מהווה אלטרנטיבה יעילה במיוחד עבור בתי עסק רבים או בתים פרטיים אשר מעוניינים בממד מוכן בהתאם לצרכים שלהם תוך התאמת הגודל לדרישותיהם.

ביטחון מעל הכול

החיפוש אחר פתרונות למרחבים מוגנים בפרט באזורים בהם המצב הביטחוני רגיש ועדין יכול לעיתים להיות מתיש ולא יעיל. עם חברה מקצועית ומיומנת תוכלו לרכוש ממ"ד מוכן מחיר שישתלם, לדאוג שהממד יהיה בגודל אשר יתאים לצרכים של בני הבית ויהווה מרחב מוגן בשעת הצורך.

עם חברה המתמחה בממ"ד מוכן מחיר תוכלו להיות רגועים ובטוחים שבחרתם את הטוב ביותר ולישון בשקט. אז למה אתם מחכים? ההחלטה לגמרי בידיים שלכם.