הפיכת חדר קיים לממד מחיר

ממד מוכן יד שנייה במחיר מעולה

ממד מוכן יד שנייה

על אף החובה בהקמת ממד בבתים ניתן לראות שעדיין קיימים בניינים ובתים רבים, בעיקר כאלו אשר נבנו לפני שנות ה-90, אשר בהן יש מקלט המשותף לדיירי הבניין או מקלט שכונתי אשר משותף לכמה בניינים.

החשיבות שבהקמת חדר ממד

ידוע כי המצב הביטחוני בישראל מאופיין בחוסר ודאיות והסלמה בין רגע ומשכך יש צורך כי התושבים יהיו מוכנים בכל עת לכל תרחיש.

אחת הבעיות העיקריות של מבנים ישנים הינה כי אין בכל דירה חדר ממד וברגע שנשמעת אזעקה נאלצים הם לנוס במהירות למקלט ולעיתים אינם מספיקים. משכך, הקמת ממד בכל בית הינה חשובה וקריטית על מנת להגן ולהציל חיי אדם.

למה כדאי ממד מוכן יד שנייה ?

עבור אנשים רבים תהליך ההקמה של הוספת חדר ממד לדירתם הינה מסובכת, קשה במהלכה הם נתקלים בבירוקרטיה מתישה ומסרבלת שעלולה להפוך את ההליך לבלתי ישים. כך למשל, הליך הוספת ממד בבניין מגורים מחייב את הסכמת הדיירים או לכל הפחות 60% מהדיירים, יש צורך בהוצאת היתרי בניה, תשלום אגרות וקבלת אישורים מגורמים שונים. מעבר לכך, הוספת ממד מחייב שיפוץ נרחב והעלויות עלולות להרקיע שחקים.

מצב זה הוביל אנשים רבים לחפש פתרונות חלופיים שיעניקו ביטחון הוגנה וזאת בהליך פשוט ולא מסורבל.

 

הפתרון – ממד מוכן יד שנייה

רכישת ממד מוכן יד שנייה למעשה מהווה פתרון מושלם לכל מי שרוצה להימנע מהליך מסורבל או מעלויות כספיות גבוהות.

לרוב הוספת ממד לדירה מגיעה לעלות של כ- 100,000 ₪ וזאת מבלי שנשכח את האגרות והכספים הרבים שבקבלת אישורים. רכישת ממד מוכן יד שנייה לרוב מסתכם בעלות של כ- 50,000 ₪.

אמנם ממד מוכן יד שנייה אינו חדש אך הוא מספק את ההגנה הנחוצה לאורך זמן.

אם גם אתם החלטתם לרכוש ממד מוכן יד שנייה מומלץ להיעזר בחברה המתמחה בעניין ותעזור לכם לבחור את הממד שעומד בכל התקנים הנדרשים ויעניק לכם את ההגנה הנדרשת במצבי חירום.

בחירה בחברה מקצועית ומנוסה תעזור לכם לחסוך בזמן, בירוקרטיה ובעיקר בעלויות מיותרות.