ממד מוכן למכירה

ממד מוכן למכירה בקלות

ממד מוכן למכירה

בשנים האחרונות היו לא מעט מקרים של מתקפות טילים בכל רחבי הארץ, והמודעות לבטיחות אישית עלתה בהתאמה. בזמן מתקפה ואזעקות, יש לנו פחות מחצי דקה למצוא מרחב מוגן שנוכל להיכנס אליו, ואצל אנשים רבים מדובר בממ”ד שנמצא בתוך ביתם. אך מה יש לעשות במקרים בהן אין ממ”ד בנוי? עבור הבעיה הזו פותח פתרון של ממ”ד יביל, וכעת תוכלו לגלות מה זה בדיוק ממ”ד מוכן למכירה וכיצד הוא יגן עליכם.

ממ”ד מוכן למכירה – עבור בתי עסק ואנשים פרטיים

כמיליון בתי אב ועסקים ברחבי ישראל הם מחוסרי ממ”ד מפני שהם נבנו לפני שנת 1992, שבה נקבע שכל מבנה חדש יכלול בתוכו ממ”ד. כדי לפתור את המצב הזה, דיירים ועסקים רבים בוחרים להוסיף לתוך המבנה שלהם ממ”דים. התהליך הזה כרוך בקבלת אישור פיקוד העורף והיתר בניה.

גם בעלים של בתים פרטיים ומוסדות עסקיים מעדיפים לוותר על התהליך הארוך של הוספת ממ”ד לתוכם ובמקום זאת מעוניינים לרכוש ממ”ד מוכן למכירה.

ממ”ד מוכן למכירה בנוי באותה צורה כמו ממ”ד רגיל, כלומר הוא מורכב מקירות בטון חזקים ויציבים שיכולים לעמוד בפני פגיעות של רקטות ואמצעי תקיפה אחרים. המבנים הניידים האלו מגיעים מוכנים, כלומר הם כוללים את כל מה שממ”ד ביתי אמור לכלול כדי להבטיח את הבטיחות של כל אלו הנכנסים לתוכו.

בעת רכישה של ממ”ד מוכן למכירה, חשוב שתוודאו שהוא עומד בתקנים הבאים של פיקוד העורף שנועדו להבטיח את החוזק של מבנים מהסוג הזה:

קירות מבטון מזוין

  • שטח נטו של 9 מ”ר
  • רצפה בעובי 20 ס”מ
  • קירות חיצוני בעובי 30 ס”מ
  • גוף תאורה פלואורסנטי
  • 3 נקודות חשמל (שקעים)
  • 1 נקודות טלפון
  • 1 נקודת טלוויזיה

לאחר שתוודאו שהממ”ד שאתם בוחרים מיוצר על ידי חברה אמינה ובעלת ניסיון, תוכלו לבחור אותו בהתאם לצרכים שלכם. ממ”ד מוכן למכירה נמכר בגדלים שונים שמתאימים לצרכים פרטיים וגם לבתי עסק ומוסדות שונים, כך שאתם יכולים לבחור ממ”ד נייד קטן, גדול, או לרכוש מספר ממ”דים בהתאם למספר האנשים הנמצאים במבנה שלכם.

ממ”ד מוכן למכירה מהווה את הפתרון האידיאלי עבור מבנים עסקיים וכן מבנים ציבוריים שאינם יכולים להוסיף ממ”ד פנימי מכל סיבה שהיא. הודות למבנים הללו, תוכלו להגן על עצמכם ועל האנשים בסביבתכם במקרי חירום, ולהרגיש בטוחים בכל עת.