ממד מוכן למכירה

ממד מוכן למכירה – כבר לא נבהלים מכל אזעקה

ממד מוכן למכירה – כבר לא נבהלים מכל אזעקה

לא משנה אם אתם תושבי דרום הארץ, צפון הארץ או מרכזה כולנו נמצאים באותה סירה שזה נוגע למצב הביטחוני של מדינת ישראל.

ניתן לראות כי בשנים האחרונות המודעות לבטיחות אישית גברה וכך גם הצורך בפתרונות הגנה בהישמע אזעקה.

אם גם אתם מחפשים פתרון יעיל וקל שלא מחייב שיפוץ מסיבי בכל הבניין הגיע הזמן להכיר את פתרון הממד מוכן למכירה.

היתרונות של ממד מוכן למכירה

פתרון ממד מוכן למכירה מהווה אלטרנטיבה מעולה לכל מי שלא יכול להוסיף חדר ממד לביתו.

בניית ממד בבניין מגורים מחייבת לא מעט בירוקרטיה והתעסקות. כך למשל יש צורך באישור דיירי הבניין ולכל הפחות אישור של 61% מהדיירים בדבר הקמת הממד. מעבר לכך, יש צורך בהיתרי בנייה, תשלום אגרות וקבלת אישורים שונים לכך שהממד מתאים להנחיות פיקוד העורף. ובקצרה – ניתן לראות כי הליך בניית ממד הינו תהליך ארוך ומורכב שעלול להימשך זמן רב.

אם גם אתם מעדיפים לוותר על התעסקות בירוקרטית אך לא מוכנים לוותר על הביטחון שלכם פתרון ממד מוכן למכירה מהווה אלטרנטיבה יעילה ומהירה.

ממד מוכן למכירה הוא למעשה בדיוק כמו ממד רגיל אשר נבנה בהתאם לתקנים של פיקוד העורף. כך למשל הוא כולל קירות בטון עבים במיוחד אשר עמידים בפני הדף ורסס, מערכת אוורור, חלון ודלת אטומים ועמידים.

אמנם גם ממד מוכן למכירה דורש היתר חריגה אך המדובר בהליך שהוא קצר משמעותית לעומת בניית ממד.

יתרון בולט נוסף של ממד מוכן למכירה הוא העבודה שניתן להזמין את הממד בהתאמה אישית בהתאם לצרכים שלכם. כך לדוגמה, ניתן להזמין ממד מוכן למכירה אשר יוצב בשטח של בית עסק מסוים ובמקרה הצורך יוכל להכיל אנשים רבים ולהעניק הגנה מלאה.

להרגיש מוגנים כל הזמן

לחיות בחשש מתמיד מפני מצבי חירום, אזעקות ונפילות אינו דבר קל במיוחד ועלול לשבש את שגרת החיים שלנו יותר מהרגיל. עם פתרון הממד מוכן למכירה תוכלו להיות בטוחים שבכל מצב חירום אתם וסביבתכם תוכלו להיות מוגנים .