ממד מוכן מחיר

ממד מוכן מחיר

ממד מוכן מחיר – היום זה כבר קל

כיום ישנם כ-800,000 בתי אב פרטיים בישראל שכוללים בתוכם ממ”ד (מרחב מוגן דירתי) על פי חוק. לעומתם, ישנם יותר ממיליון בתי אב שאין בהם את החדרים החיוניים הללו בשל מספר סיבות אשר מקשות או מונעות הוספה של ממ”ד לתוכם. למרבה השמחה, ישנו פתרון יעיל לבעיה הזו בדמות ממ”ד מוכן, וזה הזמן לגלות מה החלל הזה כולל, וכן ממ”ד מוכן מחיר.

ממ”ד מוכן מחיר – מה צריך לדעת על המבנה הזה?

לאחר מלחמת העולם הראשונה בשנת 1992, יצאה הוראה של פיקוד העורף שכל מבנה חדש יכלול בתוכו ממ”דים עבור הדיירים. מבנים שנבנו לפני השנה הזו כוללים בתוכם בעיקר מקלטים שקשה להגיע אליהם במהירות בעת מתקפה על ישראל.

כדי לפתור את הבעיה הזו, אנשים רבים החלו להוסיף לביתכם ולדירותיהם מרחבים מוגנים המתווספים אליהם לפי הוראות פיקוד העורף. הוספה של ממ”ד כרוכה בקבלת הסכמה של מרבית השכנים, קבלת היתרים רבים וכן בהוצאות לא מעטות, ולכן אנשים רבים בוחרים לוותר על הפרויקטים החיוניים הללו.

כדי להבטיח את שלומם של כל הדיירים בישראל, מוצעים כיום מבני ממ”ד למכירה שכוללים את אותם מאפיינים כמו ממ”דים ביתיים:

  • שטח נטו של 9 מ”ר
  • רצפה בעובי 20 ס”מ
  • קירות חיצוני בעובי 30 ס”מ
  • גוף תאורה פלואורסנטי
  • 3 נקודות חשמל (שקעים)
  • 1 נקודות טלפון
  • 1 נקודת טלוויזיה

ממ”ד מוכן הוא פתרון יעיל וחזק עבור אנשים פרטיים, וכן מוסדות ובתי עסק שמוצאים את עצמם ללא מיגון הולם. ממ”ד מוכן מחיר הוא כ-70,000 ₪ עבור גודל סטנדרטי (9 מ”ר), והמחיר משתנה בהתאם לצרכים שלכם והגודל של הממ”ד שאתם מעוניינים בו.

כיום מוצעים ממ”דים מוכנים למכירה בשלל גדלים שאתם יכולים לרכוש עבור האנשים בסביבתכם ולהרגיש בטוחים בכל רגע נתון. אתם יכולים לרכשו ממ”ד בודד קטן, ממ”ד בודד גדול, או מספר ממ”דים בגדלים שיכולים להכיל את כל האנשים בסביבתכם בשעת חירום.

ממ”ד מוכן מהווה פתרון יעיל עבור מקומות שנתקלים בבעיות בהוספה של ממ”ד בנוי פנימי. ממ”ד מוכן מחיר מושפע מגודל הממ”ד שאתם בוחרים, וההחלטה איזה ממ”ד לרכוש היא בידיכם.